neděle 8. června 2014

Hydromasáží proti stresu a únavě

Blahodárné působení vody na lidský organismus je nezpochybnitelným faktem. Proto se stále běžnější součástí našich domovů stávají zařízení, která umožňují její relaxační a ozdravné vlastnosti co nejlépe využít. Patří k nim mj. masážní boxy a vany.  Příjemných účinků hydromasáže si mohou užívat i starší lidé a osoby se sníženou pohyblivostí.Vodní masáž uvolňuje celý organismus, zlepšuje krevní oběh, regeneruje a zpevňuje svaly a navazuje také příjemné pocity celkového uklidnění. Je vhodná při řadě potíží - od psychického přetížení či vyčerpání svalového aparátu přes poúrazové stavy, bolesti páteře a kloubní obtíže až po bolesti hlavy a nespavost.
Luxus Masage - Hydromasážní vana
Pro milovníky relaxace v páře jsou určeny masážní boxy s parní lázní, které umožňují vodní masáž i relaxaci v páře. Užívají se při nižších teplotách než sauny a jsou proto šetrnější k organismu. Podobně jako v sauně se v nich celkově uvolníte, uvolníte si dýchací cesty, vyčistíte pokožku.

Masážní a parní boxy nejvyšší kvality nabízí na našem trhu osvědčený dodavatel sanitárního vybavení značky Arttec, společnost UNIPEK. Jedná se o produkty s bohatou výbavou, která zajistí maximální pohodlí a skvělý zážitek z masáže či parní lázně. Oblíbené a hodně prodávané jsou například masážní boxy BORNEO.

Masážní box Paris s nízkou vaničkou.


Pro náročnější zákaníky tu máme exkluzivní boxy PARIS, s velkými masážními zádovými tryskami.


Výhodná nabídka - všechny modely nad 5000,- Kč mají dopravu ZDARMA

>>Nabídka masážních boxů zde.
>>Nabídka hydromasážních van zde.